czym jest lunatykowanie

Czym jest lunatykowanie i jak można je wytłumaczyć w sensowny rozszerzajac wiedzę na świat energii? 

Zacznijmy od tego, że o ile chcemy wytłumaczyć lunatykowanie w sposób medyczny, to trudno już wytłumaczyć epizody np. mówienia w obcych językach, a nawet w językach wymarłych.  

Dzisiaj medycyna otwiera się na sprawy energii i ducha i nawet już psychiatrzy potrafią współpracować z egzorcystami. Naukowcy udowadniają, że istnieje jedna świadoma siła sprawcza – Stwórca czy Źródło. Dlatego zamykanie się na coś, co pozwoli rozwiązać poważny problem, jest zwyczajnie nierozsądne.  

W jakich przypadkach pojawia się lunatykowanie 

Lunatykowanie pojawia się u osób, które mają bardzo twardy sen. Może się pojawiać także, gdy osoba jest bardzo zmęczona np. po ciężkim dniu pracy i zasypia głębokim snem.  

Dlaczego twardy sen jest konieczny? 

Istoty, które przejmują ciało potrzebują znacznie obniżonej świadomości. Właśnie w tym pomaga bardzo głęboki sen, ale nie tylko. Ten sam efekt można uzyskać np. Po narkotykach czy alkoholu. By przejąć kontrolę nad ciałem, potrzeba obniżonej świadomości – taka jest zasada.  

Lunatykowanie a epilepsja 

W trakcie przejmowania ciała przez istotę może dochodzić także do epizodów epilepsji. Energia istoty negatywnej ma tak silny ładunek, że zakłóca to funkcjonowanie mózgu i może dochodzić do swoistego “zwarcia” mózgu.  

Schizofrenia a lunatykowanie 

Także schizofrenicy mogą doświadczać epizodów lunatykowania. Schizofrenia w wielu przypadkach jest także formą przejęcia ciała, jednak tutaj “właściciel ciała” jest częściowo świadomy, ponieważ dzieli świadomość z intruzem. Epizody lunatykowania różnią się o tyle, że osoba, która lunatykuje zupełnie nie ma świadomości, ponieważ “użycza” swojego ciała innej istocie.  

Ingerencje istot energetycznych 

Przy epizodach lunatykowania, gdy mamy do czynienia z istotami energetycznymi przejmującymi ciało, bardzo często można zauważyć i inne zjawiska towarzyszące.  

Na przykład:  

  • Częste skoki napięcia prądu 
  • Samoczynne włączanie się urządzeń elektronicznych, częste też psucie się urządzeń elektronicznych 
  • Migotanie świateł 
  • Cienie przemykające przed oczami 
  • Bardzo złe samopoczucie, uczucie lęku 
  • Dziwne zbiegi okoliczności 
  • Epizody jasnowidzenia, sny prorocze 
  • Zwierzęta domowe mogą przyglądać się czemuś fizycznie nieistniejącemu 

Podsumowując 

Każdy przypadek lunatykowania, epilepsji czy schizofrenii należy zbadać nie tylko pod względem medycznym, ale także i pod względem ingerencji obcych energii. Tylko wtedy można uzyskać pełny obraz problemu.  

Jeśli uważasz, że potrzebujesz pomocy lub ktoś z Twoich bliskich, możesz się ze mną skontaktować. Możesz także dołączyć do specjalnej grupy na facebooku, która powinna Ci pomóc zrozumieć, jak działają istoty demoniczne i jak rozwijać się duchowo, by umieć się przeciwstawić takim istotom.  


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *