czym jest klątwa

Mój mąż pewnego dnia poprosił mnie, bym sprawdziła, co sprawia, że ma problem z wejściem w medytację. Weszłam w medytację i zobaczyłam to. Nad jego ciałem subtelnym wisiała czarna energia, bardzo mroczna, w kształcie dwóch cherubinów złączonych skrzydlami. Poprosiłam Źródło, o usunięcie, jednakże ten obraz mrocznego widma nad jego głową prześladował mnie jeszcze przez wiele godzin.

Czy to coś zmieniło w jego życiu? W tej chwili jego intuicja jest tak bardzo wyostrzona, że bardzo często wie coś czy czuje, co ja dopiero mogę zobaczyć w medytacji. Czego nauczyła mnie akurat ta medytacja? Nauczyła mnie tego, że bardzo ważne są intencje osoby, która pragnie oczyszczenia. W tym wypadku mogłam zobaczyć klątwę nad jego głową, bo akurat spytał o to, co mu nie pozwala wejść w medytację, a co akurat było związane właśnie z tą klątwą.

Jeśli chcecie się uwolnić od istot, musicie mieć taką intencję. Jeśli chcecie tylko częściowo się uwolnić, a na przykład zachować pewne zdolności, które mogą od nich pochodzić, jak np. jasnowidzenie, to takie oczyszczenie będzie nieskuteczne.

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Ania Mart

Nazywam się Anna Mart i pracuję jako egzorcysta świecki. Potrafię dostrzec energie w medytacji, dusze, zjawy, klątwy i istoty demoniczne różnego pochodzenia. Często zajmuję się najtrudniejszymi przypadkami opętań, nawiedzeń, gdy księża egzorcyści nie mogą już pomóc, a modlitwy oczyszczające dają tylko chwilową poprawę. Wiele z przypadków, które dotyczą np. nawiedzania osób czy miejsc przez dusze i zjawy, księża egzorcyści nie są w stanie pomóc, ponieważ dogmat Kościoła Katolickiego nie przewiduje tego, że dusza ma wolną wolę po śmierci i może przebywać tam, gdzie chce np. łączyć się z duszą dziecka, pozbawiając jej w ten sposób energii. Jeśli potrzebujesz rady, jeśli Twój przypadek jest trudny czy beznadziejny napisz do mnie. Do tego, by pomóc wystarczy mi często zdjęcie miejsca czy osoby. Nie załamujcie się, gdy spotykacie się z przejawem negatywnych energii. Często te przypadki to początek naszej przemiany i odnalezienia w sobie mocy boskiej, energii Źródła Miłości. To pierwszy stopień na drodze ku życiu bogatemu w moc Stwórcy. Z miłością Ania.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *