depresja a zły duch

Tak, z mojego doświadczenia za depresję u osób najczęściej odpowiedzialne są różne istoty negatywne, które żywią się energią człowieka.  

Jak to działa? 

Już sama obecność istot negatywnych w pobliżu może obniżać nasz nastrój. Jednakże depresja najczęściej wynika z utraty energii.  

Istoty negatywne korzystają z gotowych schematów 

By spotęgować pobór energii ze swojej ofiary, istoty negatywne najczęściej korzystają z gotowych schematów, by dostać się do umysłu osoby, którą atakują i w ten sposób pobrać jeszcze więcej energii. Często schematy mogą angażować kilka osób, tak by ich zachowanie względem osoby, z której chcą pobrać energię było jak najbardziej bolesne. Czasami zaczepiają zupełnie przypadkowe osoby z otoczenia, które mają się zachować w pewien określony sposób, który im zdradza informacja pobrana od swojej ofiary. Oczywiście mogą też być i same schematy myślowe np. gdy ktoś ma nadwagę mogą to być myśli typu: “jesteś grubasem, nie jesteś nic wart”. 

Jak się chronić przed utratą energii? 

Pamiętaj, że gdy nie tworzysz wokół siebie żadnej ochrony energetycznej, to każda istota negatywna, która Cię dostrzeże może pobrać z Ciebie energię i włamać się do Twojego umysłu korzystając z gotowych schematów, do których sam/a dasz mu dostęp.  

Co więcej takie istoty mogą niszczyć dokładnie to na czym Ci zależy. Ponieważ bez ochrony energetycznej sam im to zdradzisz. Jak nie tworzysz ochrony, to byle negatywna istota, która Ciebie dostrzeże może sprawić Ci wiele bólu i pobrać mnóstwo energii. A jak uzna Cię za łatwe źródło energii, to będzie się pojawiać przy Tobie regularnie. Wystarczy jej myśl, by się przy Tobie pojawić.  

Oto sposób ochrony przed utratą energii: 

Stwórz w swojej wyobraźni coś na wzór bańki energii, która Cię otacza. U góry pozostaw otwór, przez który do środka będzie wpadać energia Źródła. Wyobraź sobie jak promień światła wpada do środka i rozświetla całe wnętrze tej bańki. Jeśli czujesz częste ataki, powtarzaj taką wizualizację nawet kilka razy dziennie. Unieś do góry głowę i dostrzeż, jak razi Cię jasny promień światła, który jest czystą miłością. Więcej na temat tworzenia takiej bańki energii możesz przeczytać tutaj.  

Jeśli uważasz, że potrzebujesz pomocy lub ktoś z Twoich bliskich możesz się ze mną skontaktować. Możesz także dołączyć do specjalnej grupy na facebooku, która powinna Ci pomóc zrozumieć, jak działają istoty demoniczne i jak rozwijać się duchowo, by umieć się przeciwstawić takim istotom.  


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *