Spytałem wczoraj Źródła, co by Źródło odpowiedziało osobie, która nie wierzy w istnienie Szatana. Źródło powiedziało, że ze względu na swój autorytet powiedziałoby: “Szatan istnieje”. To wszystko, co Stwórca ma do powiedzenia niedowiarkom. Istnieje istota, ze swoją inteligencją, planami, która działa przeciw Stwórcy, a która się zwie Szatanem. Nie jest to demiurg, egregor, Jahwe czy grupa istot. Szatan to jedna istota, były anioł, władca Matrixa, który ma pod sobą hierarchię bytów demonicznych utworzonej coś na wzór korporacji, identycznie jak to jest na symbolu, który sam sobie wybrał: “Oku opatrzności”.  

Co ciekawe i co nie powinno Was dziwić, symbol ten – “Oko opatrzności” znajdziecie zarówno na pierścieniach iluminatów, masonów, jaki i… we wnętrzach wielu kościołów!  

Symbol „Oko opatrzności” w kościele
„Oko opatrzności” na pierścieniu Masonów

Symbol ten to symbol istoty, którą sam Jezus nazwał Władcą Tego Świata, a którego wyznawcy KK nazywają zwyczajnie Bogiem, a który w istocie jest Szatanem, który aspiruje do roli Stwórcy.  

Zwracam się do wszystkich, którzy zostali zmanipulowani przez tę istotę, by przestali zasilać ją i istoty mu służące swoją energią modlitw i zwracali się bezpośrednio i z miłością w modlitwie do Stwórcy, Źródła Wszelkiej Miłości, by zapanowały jego rządy, a rządy istot ciemności upadły.  


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

1 Komentarz

Mariusz · 18 sierpnia, 2021 o 11:22 am

Przypuszczam że nieoficjalna nazwa K.K. to „Pedofilsko-satanistyczny kościół powszechny, pod wezwaniem pasożytów energetycznych”. Może kiedyś się ujawnią z pełną nazwą? 😉
Wiele sesji hipnotycznych obrabiałem, ale z tematyką którą poruszacie na tym blogu jeszcze się nie spotkałem w takiej formie. Jesteście niejako uzupełnieniem wiedzy zawartej w książkach N.D.Walsha „Rozmowy z Bogiem”. Mam takie odczucie że nie chodzi tu o boga Azefa Satanę, który wszystko robi aby pokazać nam, jaką można być miernotą, gdy kierujesz się głupotą! :))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *