jak odgadnąć swoje przeznaczenie

Nie! Nie ma czegoś takiego, jak Wasze przeznaczenie. Istoty duchowe, jakimi jesteśmy same stanowią o swoim losie i swoich wyborach w zgodzie z tym, gdzie skieruje swoją energię.

Przyszłość zaplanowana, którą można odczytać, to przyszłość zaplanowana nam przez istoty gadzie. Korzystając z wszelkiego rodzaju wróżb w tym astrologii i tarota wspieracie cały system kontroli przez istoty gadzie naszego życia. Wasza własna dusza jest w stanie podpowiedzieć Wam, jaka będzie Wasza przyszłość na podstawie Waszej obecnej energii.

Często tak miewam, że gdy czuję olbrzymią miłość od mojego męża i szczęście emanujące, to dusza wyświetla mi dziesiątki migawek nasze szczęśliwego życia w przyszłości. Dzieje się tak, ponieważ dusza czyta nasze energie i pokazuje, co w związku z nimi może się wydarzyć. Do odgadywania takiej przyszłości, nie potrzebujecie wróżbitów. Wystarczy własna dusza.


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

6 Komentarzy

Józef · 20 grudnia, 2021 o 1:56 pm

skoro nie ma przeznaczenia, to czemu Piotr mówi o tym ze z Polski wyjdzie iskra… Dla mnie to wygląda jak by dla polaków bylo jednak to przeznaczenie ze ma sie tak zadziać, czyli jest przeznaczony plan dla ludzi tego narodu ?

    Ania Mart · 22 grudnia, 2021 o 7:39 am

    to nie jest przeznaczenie tylko plan Źródła wobec Polaków

Wioletta · 7 stycznia, 2022 o 7:26 am

Na poczatku marca 2020 moja corka przyjechala do domu z UK poczatkowo wszystko bylo ok ale od jakiegoś czasu trudno to uchwycic cały czas sie zle czuje lekarze nie potrafia nic zdjagnozowac . Sprobowala sibie pomoc zmienila styl zycia przestala jesc cukier cwiczy kupila psa chodzi na dlugie spacery .A problem ze zdrowiem narasta.szukam pomocy bo jestem bezradna. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

GOSIA · 8 stycznia, 2022 o 12:36 am

Nie bardzo rozumiem moja własna.. dusza na podstawie obecnej energii 😯😦

Małgorzata · 9 stycznia, 2022 o 8:14 am

Jako osoba totalnie samotna..I NIE MŁODA NIE MAM SZANS…. np ; drugą połówkę w związku z tym BĘDĘ SOBIE MUSIAŁA SAMA RADZIĆ

    Sylwia · 9 stycznia, 2023 o 8:45 pm

    Może nie jesteś taka stara, odmłodniejesz dzięki miłości, piszę poważnie choć brzmi jak żart

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *