jak odgadnąć swoje przeznaczenie

Nie! Nie ma czegoś takiego, jak Wasze przeznaczenie. Istoty duchowe, jakimi jesteśmy same stanowią o swoim losie i swoich wyborach w zgodzie z tym, gdzie skieruje swoją energię.

Przyszłość zaplanowana, którą można odczytać, to przyszłość zaplanowana nam przez istoty gadzie. Korzystając z wszelkiego rodzaju wróżb w tym astrologii i tarota wspieracie cały system kontroli przez istoty gadzie naszego życia. Wasza własna dusza jest w stanie podpowiedzieć Wam, jaka będzie Wasza przyszłość na podstawie Waszej obecnej energii.

Często tak miewam, że gdy czuję olbrzymią miłość od mojego męża i szczęście emanujące, to dusza wyświetla mi dziesiątki migawek nasze szczęśliwego życia w przyszłości. Dzieje się tak, ponieważ dusza czyta nasze energie i pokazuje, co w związku z nimi może się wydarzyć. Do odgadywania takiej przyszłości, nie potrzebujecie wróżbitów. Wystarczy własna dusza.

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Ania Mart

Nazywam się Anna Mart i pracuję jako egzorcysta świecki. Potrafię dostrzec energie w medytacji, dusze, zjawy, klątwy i istoty demoniczne różnego pochodzenia. Często zajmuję się najtrudniejszymi przypadkami opętań, nawiedzeń, gdy księża egzorcyści nie mogą już pomóc, a modlitwy oczyszczające dają tylko chwilową poprawę. Wiele z przypadków, które dotyczą np. nawiedzania osób czy miejsc przez dusze i zjawy, księża egzorcyści nie są w stanie pomóc, ponieważ dogmat Kościoła Katolickiego nie przewiduje tego, że dusza ma wolną wolę po śmierci i może przebywać tam, gdzie chce np. łączyć się z duszą dziecka, pozbawiając jej w ten sposób energii. Jeśli potrzebujesz rady, jeśli Twój przypadek jest trudny czy beznadziejny napisz do mnie. Do tego, by pomóc wystarczy mi często zdjęcie miejsca czy osoby. Nie załamujcie się, gdy spotykacie się z przejawem negatywnych energii. Często te przypadki to początek naszej przemiany i odnalezienia w sobie mocy boskiej, energii Źródła Miłości. To pierwszy stopień na drodze ku życiu bogatemu w moc Stwórcy. Z miłością Ania.

5 Komentarzy

Józef · 20 grudnia, 2021 o 1:56 pm

skoro nie ma przeznaczenia, to czemu Piotr mówi o tym ze z Polski wyjdzie iskra… Dla mnie to wygląda jak by dla polaków bylo jednak to przeznaczenie ze ma sie tak zadziać, czyli jest przeznaczony plan dla ludzi tego narodu ?

  Ania Mart · 22 grudnia, 2021 o 7:39 am

  to nie jest przeznaczenie tylko plan Źródła wobec Polaków

Wioletta · 7 stycznia, 2022 o 7:26 am

Na poczatku marca 2020 moja corka przyjechala do domu z UK poczatkowo wszystko bylo ok ale od jakiegoś czasu trudno to uchwycic cały czas sie zle czuje lekarze nie potrafia nic zdjagnozowac . Sprobowala sibie pomoc zmienila styl zycia przestala jesc cukier cwiczy kupila psa chodzi na dlugie spacery .A problem ze zdrowiem narasta.szukam pomocy bo jestem bezradna. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

GOSIA · 8 stycznia, 2022 o 12:36 am

Nie bardzo rozumiem moja własna.. dusza na podstawie obecnej energii 😯😦

Małgorzata · 9 stycznia, 2022 o 8:14 am

Jako osoba totalnie samotna..I NIE MŁODA NIE MAM SZANS…. np ; drugą połówkę w związku z tym BĘDĘ SOBIE MUSIAŁA SAMA RADZIĆ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *