Są ezoterycy, którzy twierdzą, że nasz Wszechświat jest podzielony na wiele linii czasowych i że nasze dusze także są podzielone, na np. aż 12 części i żyjemy sobie jednocześnie w wielu wymiarach równoległych, a czasami czy nawet często pewne doświadczenia z innych wymiarów docierają do nas w formie różnego rodzaju odczuć, często traumatycznych. 

Jak jest naprawdę z tymi wymiarami i podróżami w czasie? 

Jest tylko jeden wymiar, w którym my żyjemy w którym są dusze wcielone w ciała. Natomiast jest niezliczona ilość wariantów rzeczywistości (wszechświatów równoległych), które są projekcją, a które są stworzone przez Stwórcę. Stwórca powiedział, że te alternatywne wszechświaty służą różnym istotom od światła (i nie tylko im) do nauki. 

Czy podróże w czasie są możliwe? 

Tak, ale wszystkie podróże w czasie są tak naprawdę podróżami do alternatywnych wszechświatów, czyli do projekcji utrzymywanych przez Stwórcę, gdzie Źródło odgrywa pewien film przed takim podróżnikiem w czasie, bardzo realny film, nie do odróżnienia od rzeczywistości w jakiej żyjemy z tą różnicą, że wszystko to jednak projekcja, co ludzie w tych wszechświatach alternatywnych spotykają i doświadczają.  

Dlaczego ezoterycy mówią, że istniejemy w kilku równoległych wszechświatach? 

To proste. Z dwóch powodów: pierwszy by dać ludziom temat zastępczy, by nie skupiali się na prawdziwym problemie, jaki nas dotyczy a mianowicie, że żyjemy w niewoli i byśmy starali się uwolnić z matrixa. Po drugie: ponieważ wszechświatami alternatywnymi można wytłumaczyć cierpienie, jakie doświadczamy w tym wszechświecie np. gdy ktoś Ci tłumaczy, że depresja, jaką człowiek odczuwa może być wynikiem tego, że stracił dziecko w innym wymiarze. Tego typu tłumaczenie to kolejne kłamstwo by ukryć ingerencję bytów w naszą przestrzeń.  

Czy nasza linia czasowa się rozdziela na alternatywną? 

Nie. Wszystko ma związek z duszami, które nie są podzielne. Jest tylko ta prawdziwa linia czasowa w której są dusze i niezliczona ilość wszechświatów alternatywnych, które są projekcją stworzoną przez Stwórcę na potrzeby doświadczania w związku z Wolną Wolą.  

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

1 Komentarz

Michał · 9 sierpnia, 2021 o 4:10 pm

Za słyszałem, że wg Bashar-a przechodzimy przez miliardy światów równoległych z każdą sekundą, każda nanosekunda to nowy świat. Tylko że tak to pędzi, ze nawet nie zauważamy tych zmian.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *