Są ezoterycy, którzy twierdzą, że nasz Wszechświat jest podzielony na wiele linii czasowych i że nasze dusze także są podzielone, na np. aż 12 części i żyjemy sobie jednocześnie w wielu wymiarach równoległych, a czasami czy nawet często pewne doświadczenia z innych wymiarów docierają do nas w formie różnego rodzaju odczuć, często traumatycznych. 

Jak jest naprawdę z tymi wymiarami i podróżami w czasie? 

Jest tylko jeden wymiar, w którym my żyjemy w którym są dusze wcielone w ciała. Natomiast jest niezliczona ilość wariantów rzeczywistości (wszechświatów równoległych), które są projekcją, a które są stworzone przez Stwórcę. Stwórca powiedział, że te alternatywne wszechświaty służą różnym istotom od światła (i nie tylko im) do nauki. 

Czy podróże w czasie są możliwe? 

Tak, ale wszystkie podróże w czasie są tak naprawdę podróżami do alternatywnych wszechświatów, czyli do projekcji utrzymywanych przez Stwórcę, gdzie Źródło odgrywa pewien film przed takim podróżnikiem w czasie, bardzo realny film, nie do odróżnienia od rzeczywistości w jakiej żyjemy z tą różnicą, że wszystko to jednak projekcja, co ludzie w tych wszechświatach alternatywnych spotykają i doświadczają.  

Dlaczego ezoterycy mówią, że istniejemy w kilku równoległych wszechświatach? 

To proste. Z dwóch powodów: pierwszy by dać ludziom temat zastępczy, by nie skupiali się na prawdziwym problemie, jaki nas dotyczy a mianowicie, że żyjemy w niewoli i byśmy starali się uwolnić z matrixa. Po drugie: ponieważ wszechświatami alternatywnymi można wytłumaczyć cierpienie, jakie doświadczamy w tym wszechświecie np. gdy ktoś Ci tłumaczy, że depresja, jaką człowiek odczuwa może być wynikiem tego, że stracił dziecko w innym wymiarze. Tego typu tłumaczenie to kolejne kłamstwo by ukryć ingerencję bytów w naszą przestrzeń.  

Czy nasza linia czasowa się rozdziela na alternatywną? 

Nie. Wszystko ma związek z duszami, które nie są podzielne. Jest tylko ta prawdziwa linia czasowa w której są dusze i niezliczona ilość wszechświatów alternatywnych, które są projekcją stworzoną przez Stwórcę na potrzeby doświadczania w związku z Wolną Wolą.  


1 Komentarz

Michał · 9 sierpnia, 2021 o 4:10 pm

Za słyszałem, że wg Bashar-a przechodzimy przez miliardy światów równoległych z każdą sekundą, każda nanosekunda to nowy świat. Tylko że tak to pędzi, ze nawet nie zauważamy tych zmian.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *