czy dzieci widzą dusze

Tak dzieci widzą dusze i takich przypadków nigdy nie należy wyśmiewać czy ignorować, gdyż dzieci są w takich sytuacjach bezbronne na ataki, a te mogą bardzo negatywnie wpłynąć na zdrowie dziecka.

Należy zwracać uwagę na to, czy dziecko, które jeszcze nie mówi rozgląda się za czymś, wodzi wzrokiem po ścianach, uśmiecha się do kogoś, ale nie w Waszym kierunku.

Jeden ze znajomych opowiedział mi historię swojego kilkuletniego bratanka. Jego brat zginał tragicznie, a jego wnuczek, o którym mowa był jego “oczkiem w głowie”. Gdy matka pewnego razu powiedziała do niego: “Idź na górę i pozostań tam sam”. Odpowiedział: “Nie będę sam, bo dziadek tam jest i siedzi na fotelu”.

Ignorowanie takich sygnałów prowadzi zawsze do problemów. Co należy zrobić? Należy taką duszę zmarłej osoby odprowadzić, gdyż w przeciwnym razie może pobierać z dziecka energię, co z czasem wpłynie na stan zdrowia dziecka. Wiele chorób może się pojawić, w tym choroby o podłożu genetycznym, gdy dziecko trwale będzie pozbawiane energii przez taką duszę.


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *