czy dzieci widzą dusze

Tak dzieci widzą dusze i takich przypadków nigdy nie należy wyśmiewać czy ignorować, gdyż dzieci są w takich sytuacjach bezbronne na ataki, a te mogą bardzo negatywnie wpłynąć na zdrowie dziecka.

Należy zwracać uwagę na to, czy dziecko, które jeszcze nie mówi rozgląda się za czymś, wodzi wzrokiem po ścianach, uśmiecha się do kogoś, ale nie w Waszym kierunku.

Jeden ze znajomych opowiedział mi historię swojego kilkuletniego bratanka. Jego brat zginał tragicznie, a jego wnuczek, o którym mowa był jego “oczkiem w głowie”. Gdy matka pewnego razu powiedziała do niego: “Idź na górę i pozostań tam sam”. Odpowiedział: “Nie będę sam, bo dziadek tam jest i siedzi na fotelu”.

Ignorowanie takich sygnałów prowadzi zawsze do problemów. Co należy zrobić? Należy taką duszę zmarłej osoby odprowadzić, gdyż w przeciwnym razie może pobierać z dziecka energię, co z czasem wpłynie na stan zdrowia dziecka. Wiele chorób może się pojawić, w tym choroby o podłożu genetycznym, gdy dziecko trwale będzie pozbawiane energii przez taką duszę.

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Ania Mart

Nazywam się Anna Mart i pracuję jako egzorcysta świecki. Potrafię dostrzec energie w medytacji, dusze, zjawy, klątwy i istoty demoniczne różnego pochodzenia. Często zajmuję się najtrudniejszymi przypadkami opętań, nawiedzeń, gdy księża egzorcyści nie mogą już pomóc, a modlitwy oczyszczające dają tylko chwilową poprawę. Wiele z przypadków, które dotyczą np. nawiedzania osób czy miejsc przez dusze i zjawy, księża egzorcyści nie są w stanie pomóc, ponieważ dogmat Kościoła Katolickiego nie przewiduje tego, że dusza ma wolną wolę po śmierci i może przebywać tam, gdzie chce np. łączyć się z duszą dziecka, pozbawiając jej w ten sposób energii. Jeśli potrzebujesz rady, jeśli Twój przypadek jest trudny czy beznadziejny napisz do mnie. Do tego, by pomóc wystarczy mi często zdjęcie miejsca czy osoby. Nie załamujcie się, gdy spotykacie się z przejawem negatywnych energii. Często te przypadki to początek naszej przemiany i odnalezienia w sobie mocy boskiej, energii Źródła Miłości. To pierwszy stopień na drodze ku życiu bogatemu w moc Stwórcy. Z miłością Ania.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *