Dziecko z otwartą czakrą korony

Gdy sprawdzamy małe dzieci np.. kilkuletnie, ich czakry na ogół są nienaruszone. Dzieci po chrzcie na ogół mają implant na 3 oku, który może się umacniać, gdy dziecko jest prowadzone często do kościoła, jednak na ogół stan czakr u dzieci jest w owiele lepszym stanie niż u dorosłych. 

Czym są czakry? 

Czakry to wiry, które pobierają energię ze Źródła. Stan większości czakr można zobaczyć tylko w medytacji. Jednak stan jednej czakry widać na ogół gołym okiem – to czakra korony.  

Czym jest czakra korony? 

Czakra korony znajduje się na czubku naszej głowy. Ta czakra działa jak “antena” łącząca nas ze Źródłem. To możliwość bezpośredniego odbierania myśli od Stwórcy, jego prowadzenia, otrzymywania także informacji np. w medytacji, gdy mózg wchodzi w fale theta (o tym więcej w kolejnym poście). Jednak co jest bardzo ważne, ta czakra daje uczucia i emocje, które ma i Źródło.  A więc współczucie, miłość, radość, szczęście, empatia itd.. Wszystko to czym jest Źródło przepływa przez tę czakrę.  

Jeśli ta czakra jest zablokowana, to zmienia się u ludzi twarz. Przestaje wyrażać jakiekolwiek emocje, staje się posągowa. Człowiek ma zerwany kontakt ze Źródłem, dlatego też i twarz traci emocje, jakie ma Źródło.  

Prowadzeni przez Źródło a prowadzeni przez demony 

By sprawdzić osoby, które mówią o ezoteryce, które zajmują się uzdrawianiem, wystarczy spojrzeć na ich twarz, ponieważ twarz wyraża to, jak funkcjonuje czakra korony. I tutaj bardzo pomocne by było w ocenie tego, przez kogo wyraża się Źródło byłaby prawdziwa twarz Jezusa. Jednak praktycznie nie spotkaliśmy się z żadnym wizerunkiem Jezusa, który oddawał by jego twarz – pełną miłości, współczucia, radości.  

Kiedy ktoś ma złowrogą twarz lub twarz bez emocji, praktycznie zawsze jest blokada czakry korony u takiej osoby. A jeśli tak jest, to nic co przekazuje, w tym energie nie mogą pochodzić od Źródła. 

Przykładem niech będzie OSHO. Gdyby jego treści pochodziły od Źródła, to jego twarz by wyrażała nie, to co wyrażała, a miłość i współczucie. Wiem, że bardzo wielu osobom jego treści się podobają. Jednak to co pokazało nam Źródło o treściach od OSHO, to wszystko bez wyjątku było dyktowane przez byty. I chodź wiele z tych rzeczy, które jemu dyktowali były prawdziwe, to cała wiedza, jaką przekazywali działała jak cukierek z trucizną w środku. Ludzie nie byli w stanie rozpoznać, kiedy kończy się słodki cukierek, a kiedy zaczynała się trucizna, która miała za zadanie skierować ich na kolejną fałszywą ścieżkę prowadzącą do powstrzymania u nich wzrostu świadomości.  

Jak wyglądają osoby z otwartymi czakrami? 

Wszystkie dzieci rodzą się z otwartymi czakrami, dlatego twarze dzieci (jeśli nie mają w sobie od urodzenia jakiegoś byta, który zmienia ich charakter) mają twarz wyrażającą radość, wdzięczność, miłość. Jednak w wyniku różnych zabiegów duchowych, takich jak min. chrzest, te czakry (korony i 3 oka), które zapewniają bezpośrednie połączenie ze Stwórcą (czyli samym sobą) są blokowane – przy chrzcie blokowana jest czakra 3 oka. Osoby, które mają otwartą czakrę korony ma na twarzy współczucie i miłość, nawet, gdy jej życie nie jest usłane różami, twarz wciąż będę wyrażać emocje, współczucie, miłość. 

Jak wygląda czakra korony po Reiki i bioenergoterapii? 

Ludzie, którzy podali się inicjacji reiki lub innym formom bioenergoterapii i przesyłania energii, które zakończyły się otrzymaniem certyfikatu (certyfikat należy traktować jako pakt demoniczny) na ogół mają całkowicie zablokowaną czakrę korony, dostają w miejsce tej czakry szarą kulę blokująca energię ze Źródła, a zamiast tego, by nie odczuli różnicy, że coś jest nie tak z ich połączeniem ze Źródłem, dostają przy czole kulę światła, która jest imitacją światła ze Źródła, a która osoby mogą nazywać “połączeniem ze Źródłem”. Duża część osób, które sprawdzamy ma blokady na czakrze korony już tylko po zabiegach reiki i innych zabiegach bioenergoterapii, którymi zarządzają wężo-smoki (frakcja demoniczna zajmująca się reiki i innymi formami przekazywania energii demonicznych). Na zdjęciach twarze jednych z bardziej znanych bioenergoterapeutów w Polsce z certyfikatami i przykład, jak zablokowana czakra korony wpływa na wyraz twarzy.  

Co daje otwarta czakra korony? 

Otwarta czakra korony to szereg możliwości np. otrzymywanie informacji bezpośrednio ze Źródła, gdy potrzebujesz jakiegoś rozwiązania, pomysłu, odpowiedzi. Czakra korony daje Ci intuicję, to bezpośrednie prowadzenie przez Źródło, a Źródło to Ty, czyli tak naprawdę, prowadzi Cię większa część Ciebie.  

O tym jak wykorzystać możliwości otwartej czakry korony w medytacji opiszę w jednym z kolejnych postów.  


2 Komentarze

Adan · 3 września, 2021 o 9:11 pm

Wital
Wyjasnil proszę co oznacza „na ogół” implant na 3 oku ; czyli nie wszystkie a jeśli tak to które nie mają implantu ?
Druga kwestia to współczucie czy współodczuwanie bo to nie to samo bo czucie w sobie negatywnych odczuc i emocji bliźniego to niske wibracje przyjmowane do siebie .(?).
Pozdrawiam

Inga_beta · 10 stycznia, 2022 o 11:13 am

Wreszcie ktoś napisał prawdę o Osho. Od początku go nie lubiłam a w tym czasie wszyscy się nim zachwycali i uważali za bardzo rozwinietego. Ja też widziałam że jego wiedzę przekazuja mu jakieś istoty z góry i nie wynika ona z jego poziomu wibracyjnego. Zresztą sama jego tragiczna śmierć mówi o nim prawde. CZytałam jego ksiązki ale się po nich źle czułam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *