fatima objawienie maryjne

We wczorajszej medytacji sprawdzaliśmy co się wydarzyło ponad 100 lat temu w Fatimie. Kto się ukazał dzieciom? Pierwsze z czym Ania zetknęła się, to była bardzo ciężka energia. Następnie zobaczyła dzieci, którym była wyświetlana projekcja przez istoty Draco (odmiana smoków). Draco to jedne z najbardziej morderczych istot z jakimi człowiek może mieć do czynienia. Są bardzo agresywne, a życie ludzkie potrafią zamienić w prawdziwy koszmar. To nawet byty piekielne nie są tak agresywne, jak te istoty.  

Dlaczego Draco wybrały te dzieci? 

Ania zobaczyła w domu wiele przedmiotów, które stanowiły furtkę dla tych istot. Oczywiście były to przedmioty o charakterze religijnym. 

Zobaczyliśmy też tak zwany “Cud Słońca”. Draco ukryli za chmurami Słońce, a na niebie odstawili pokaz za pomocą kuli energii o bardzo szkodliwym promieniowaniu, która dosłownie tańczyła na niebie przed widownią składającą się z kilku tysięcy osób. To od kontaktu z tym promieniowaniem dwoje dzieci z trojga wkrótce zmarło.  

Bardzo podobną kulę energii wiedzieliśmy podczas X plagi w Egipcie, gdy kula z ogonem przypominająca kometę chodziła od domu do domu i zabijała pierworodne dzieci egipskie. W ciągu jednej nocy istoty te zabiły kilka tysięcy dzieci. Zabicie dziecka zajmowało jej około 2 do 3 sekund i przechodziła do kolejnego domu.  

Chciałbym Wam jeszcze powiedzieć, że istoty Draco, to są mistrzowie kamuflażu i przebieranek. Potrafią się przebrać praktycznie za każdą osobę lub zwierzę. Widzieliśmy ich już jak przebrali się za Supermana, Batmana. Co jest ciekawe, potrafią nawet zamaskować swoją energię przed osobami, które ich widzą, także nie czuć ich bardzo ciężkich energii, gdy ktoś wchodzi z nimi w kontakt.  

Widzieliśmy także kto brał udział w I pladze egipskiej – zamianie wód nilu w krew.  


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

3 Komentarze

Matk · 7 czerwca, 2021 o 3:39 pm

Dobrze, ale co z tymi tajemnicami fatimskimi? Drako dali ostrzeżenie dla ludzi

GOSIA · 8 stycznia, 2022 o 12:08 am

No właśnie co oni za los zaplanowali flagi ludzkości i dla Ziemi.. tej planety Matrixa????

Maria · 24 lutego, 2022 o 11:48 pm

a gdzie moje komentarze ,? spodziewałam sie odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *