Pewien nasz Klient zgłosił się do nas z problemem. Coś znowu mu dokuczało, czuł czyjąś obecność. Sprawdziliśmy to. Okazało się, że przy nim jest dwóch Aniołów z Matrixa (Aniołowie Szatana) i szepczą mu coś do ucha nieustannie, kierujac ja do błędnych decyzji. Przyjrzeliśmy się, jak wszedł z nimi w kontakt. Okazało się, że w chwili, gdy był zdenerwowany wypowiedział w myślach lub na głos słowa: “Boże czemu mi to robisz!”. I to wystarczyło, by ich przywołać! Dlaczego? 

Ponieważ Bogiem w tej przestrzeni jest Szatan. Bóg i Szatan to ta sama osoba. Dlatego ja już od dawna z pełną świadomością zrezygnowałem z używania zwrotu “Boże” wiedząc, kim jest Bóg tego świata i kogo możemy nieświadomie przywoływać.  

Dlatego ja i żona mówimy: Źródło, Stwórca, Ojcze, który jesteś miłością, ale nie używamy słowa “boże”. Ten sam problem występuje w Biblii, gdzie Stwórca został wymazany, a na jego miejsce wkroczył Bóg, który zarówno karze, jak i nagradza. Zabija (np.. dzieci w Egipcie), jak i ratuje przed potopem. Napiszę o tym innego posta, a już przy tym, co działo się przy Noe, zrozumiecie, jak Stwórca został wymazany w większości biblijnych historii, a na jego miejsce wkroczył Szatan podając się za Boga.  


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *