Pewien nasz Klient zgłosił się do nas z problemem. Coś znowu mu dokuczało, czuł czyjąś obecność. Sprawdziliśmy to. Okazało się, że przy nim jest dwóch Aniołów z Matrixa (Aniołowie Szatana) i szepczą mu coś do ucha nieustannie, kierujac ja do błędnych decyzji. Przyjrzeliśmy się, jak wszedł z nimi w kontakt. Okazało się, że w chwili, gdy był zdenerwowany wypowiedział w myślach lub na głos słowa: “Boże czemu mi to robisz!”. I to wystarczyło, by ich przywołać! Dlaczego? 

Ponieważ Bogiem w tej przestrzeni jest Szatan. Bóg i Szatan to ta sama osoba. Dlatego ja już od dawna z pełną świadomością zrezygnowałem z używania zwrotu “Boże” wiedząc, kim jest Bóg tego świata i kogo możemy nieświadomie przywoływać.  

Dlatego ja i żona mówimy: Źródło, Stwórca, Ojcze, który jesteś miłością, ale nie używamy słowa “boże”. Ten sam problem występuje w Biblii, gdzie Stwórca został wymazany, a na jego miejsce wkroczył Bóg, który zarówno karze, jak i nagradza. Zabija (np.. dzieci w Egipcie), jak i ratuje przed potopem. Napiszę o tym innego posta, a już przy tym, co działo się przy Noe, zrozumiecie, jak Stwórca został wymazany w większości biblijnych historii, a na jego miejsce wkroczył Szatan podając się za Boga.  

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Ania Mart

Nazywam się Anna Mart i pracuję jako egzorcysta świecki. Potrafię dostrzec energie w medytacji, dusze, zjawy, klątwy i istoty demoniczne różnego pochodzenia. Często zajmuję się najtrudniejszymi przypadkami opętań, nawiedzeń, gdy księża egzorcyści nie mogą już pomóc, a modlitwy oczyszczające dają tylko chwilową poprawę. Wiele z przypadków, które dotyczą np. nawiedzania osób czy miejsc przez dusze i zjawy, księża egzorcyści nie są w stanie pomóc, ponieważ dogmat Kościoła Katolickiego nie przewiduje tego, że dusza ma wolną wolę po śmierci i może przebywać tam, gdzie chce np. łączyć się z duszą dziecka, pozbawiając jej w ten sposób energii. Jeśli potrzebujesz rady, jeśli Twój przypadek jest trudny czy beznadziejny napisz do mnie. Do tego, by pomóc wystarczy mi często zdjęcie miejsca czy osoby. Nie załamujcie się, gdy spotykacie się z przejawem negatywnych energii. Często te przypadki to początek naszej przemiany i odnalezienia w sobie mocy boskiej, energii Źródła Miłości. To pierwszy stopień na drodze ku życiu bogatemu w moc Stwórcy. Z miłością Ania.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *