Czas byście poznali szefa akcji szczypawko-medialnej. Poznajcie naszego wroga – Pana Kozła z Pacanowa. Nie ma dnia byśmy nie musieli znosić ataków z jego strony.   

A wiecie, dlaczego? Bo Pan Kozioł uważa, że facebook jest jego. W ogóle, że wszystkie media są jego. To on nimi zarządza. Prawda jest tylko w drugiej części zdania – że nimi zarządza. Jednak fb stworzyło Źródło, a oni tylko przywłaszczyli sobie pomysł na ten portal. 

Podczas jednej z rozmów z Kozłem, gdy Ania pytała się tego demona, dlaczego narusza naszą wolę i atakuje nas, gdy my tylko wykonujemy wolę Źródła. Kozioł Ani przerwał i powiedział: 

-”Nie ma Źródła!” 

A Ania odpowiedziała mu pytaniem: “Tak, a kto cię stworzył, skoro Źródła nie ma?” 

I zapadła niestosowna cisza, bo Bathomet nie umiał na to odpowiedzieć. Zapadło takie milczenie, jak w Kung Fu Panda, gdy Shifu pyta się kaczki: “To co tam dobrego masz mi do przekazania?”. Kompletna cisza. 😊  

Pamiętajcie, że oczywiście Źródło stworzyło istotę świetlistą, którą był kiedyś Bathomet, ale ponieważ jak każda istota we Wszechświecie, miał wolną wolę i na drodze wolnej woli wybrał drogę, jaką obecnie kroczy a wraz z nim duża część polityków, medyków i osób zajmujących się mediami.  

To już wiecie, dlaczego facebookowi – prywatnej korporacji tak bardzo zależy na promowaniu szczypawek? Dlaczego pod każdym postem, gdzie pojawia się informacja – choćby mem – o szczypawkach, też jest odnośnik do informacji, jakie to te szczypawki są wspaniałe dla naszego zdrowia. 

Dla kogo jest to korzystne, a dla kogo niekorzystne? Oczywiście korzystne jest to dla bytów, ponieważ dzięki szczypawkom otrzymują obecnie nawet do 40% więcej energii niż przed całą akcją szczypawkową. Od kogo pochodzi ta energia? Oczywiście od ogłupionych ludzi, którzy wybrali system zamiast opowiedzieć się za Źródłem. A opowiedzenie się za Źródłem, to zawsze jest opowiedzenie się za samym sobą, ponieważ Źródło to My – nikt inny. Jesteśmy tylko My, czyli Źródło i Oni – czyli Ci, którzy odcięli się od Źródła i którzy zasilanie mają z naszego cierpienia.  

I co Panie Kozioł? Nadal uważacie, że wygracie tę walkę? Gdybyś miał żonę, to by teraz powiedziała: “Oj, Kozioł, Kozioł!” 😊  

A do wszystkich innych, którzy nadal się wahają, czy szczypawki są dobre – spójrzcie na tego pana na rysunku (w rzeczywistości jest bez skrzydeł, ale kopyta i cała reszta się zgadza). To on chce Wam (którzy się wahacie) to coś wcisnąć (szczypawki) i to od niego to pochodzi. To jego “dobrodziejstwo”! 

p.s. Spójrzcie na znak jaki Bathomet ma na piersi i skojarzcie to z laską eskulapa, która pojawia się jako logo farmakologii.


8 Komentarzy

Marcin · 18 września, 2021 o 5:02 am

No to przy okazji, czy mówi Wam coś nazwa „Istoty Arymaniczne” albo „Aryman”? Czy prawdą jest, że to właśnie dzięki nim odbywa się szybki postęp nauki, szczególnie w dziedzinie elektroniki i nowoczesnych technologii oraz że wskutek ich działań rozwój ten odbywa się w taki sposób, żeby jak najskuteczniej zniewalać ludzkość zachwycającą się galopującym postępem naukowym?

Grzegorz · 18 września, 2021 o 9:32 pm

Tak przy okazji jeśli mówimy o symbolice węża – niektórzy zalecają w rozwoju duchowym ćwiczenie jogi kundalini ( co ponoć ma związek z budzeniem energii w postaci węża tak czasami to jest przedstawiane na rycinach i tekstach ) . Więc mam pytanie – czy takie praktyki są szkodliwe czy pozytywne ?

  Ania Mart · 19 września, 2021 o 12:15 am

  Wszystko co ma zwiazek z kundalini za tym się kryja byty demoniczne pod postacia weżów.

   Iknife · 26 grudnia, 2021 o 5:53 pm

   Jestem w szoku. Od kilku dni z moją partnerka czytamy, obserwujemy Was. Mam nadzieję, że uda nam się kiedyś „spotkać” gdyż przez 37 lat wierzyłem w religie i jest mi smutno, że mnie i moich bliskich oszukano.
   „Budzimy się”, ale nie możemy pozbyć się „kaca”.

    Ania Mart · 27 grudnia, 2021 o 12:27 pm

    Większość ma takie odczucia, nawet ja miałem do końca nadzieje, że może chociaż Matka z Nazeretu jest od Źródła, a tymczasem wszystkie te projekty to jedno wielkie oszustwo demoniczne.

Małgorzata · 8 stycznia, 2022 o 2:08 pm

Ania MART: WIEDZA KTÓRĄ PRZEKAZUJECIE; jakoś PODŚWIADOMIE do mnie trafia mimo źe w dzieciństwie i młodości byłam z KK związana niestety jak większosć Polaków..
DZIĘKI ZA PRZEKAZYWANE WIEDZĘ☺
oboje dobrą robicie robotę

Emil · 11 sierpnia, 2022 o 7:47 am

Na zdjęciu figurki kozioł ma na czole biały pentagram (zwrócony do góry jednym czubkiem). Czy jest różnica pozmiędzy białym pentagramem a czarnym (z dwoma końcami zwróconymi ku górze)? Czy też oba są całkowicie negatywne i powinniśmy się ich wyzbyć?

  Ania Mart · 21 sierpnia, 2022 o 12:46 pm

  Nie ma różnicy. Nawet gwiazdy z logo Unii Europejskiej mają energię, ale to już zupełnie inny rodział opowieści.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *