Dzisiaj trafiłem na jakiś wpis na grupie ezoterycznej, gdzie osoba szukała pomocy i opisała swoją sytuację, gdzie w  nowo zakupionym domu czują się bardzo źle, jakby coś z nich pobierało energię.  

Jedna z osób na tej grupie w komentarzu poleciła usługi Mariusza B. To ezoteryk, który zajmuje się oczyszczaniem, który także współpracuje z Anną G. Osoba, która go poleciła napisała, że miała silne ataki w domu na siebie i dzieci, i po jego interwencji ataki te ustały.  

Zdziwiło mnie to, bo z praktyki wiem, że silne ataki na wszystkich członków rodziny pochodzą najczęściej od przedmiotów, z których byt wchodzi. Więc nie da się skutecznie pomóc takiej rodzinie, gdy ktoś nie odnajdzie tych przedmiotów i ich nie usunie. Chciałem sprawdzić, co dokładnie robi Mariusz, że pomimo silnych ataków, te ustają, bez pozbycia się przedmiotów. 

Ania przeszła do ciała subtelnego Mariusza. Zobaczyła go w jasnej przestrzeni i Mariusza w tej przestrzeni, który też emanował światłem. Był dużo większy od Ani. Chciała z nim porozmawiać. Stał przy niej i patrzył się na nią z góry.  

Ania powiedziała, by się tak na nią nie patrzył z wysokości. Mariusz wtedy siadł na coś w rodzaju fotela i spytał po co Ania przyszła.  

Ania spytała się go, czy wie kto zarządza jego przestrzenią, w której się znajduje.  

Mariusz powiedział, że tak, że wie kto zarządza jego przestrzenią i przeciągnął ręką przed Anią a na jego znak przed Anią pojawiło się z kilkunastu aniołów z matrixa z upierzonymi skrzydłami o sztucznym blasku i delikatnie poszarzałych szatach. 

Ania spytała się, dlaczego nie jest w swojej własnej przestrzeni, tylko u tych aniołów z matrixa. Mariusz powiedział, że dzięki nim jego moc jest większa, że mu pomagają. 

Wtedy powiedziałem, by spytała się Mariusza, czy wie, że ci aniołowie są od Szatana. Mariusz się na te słowa zdenerwował, poderwał z krzesła i spytał: “Po co tutaj przyszłaś?”. 

Ania go uspokoiła, powiedziała, że w dobrej wierze, by mu pomóc odnaleźć kontakt ze Stwórcą.  

Wtedy poprosiłem Stwórcę, by wysłał anioła ze Źródła, by Mariusz na własne oczy przekonał się, jaka jest różnica pomiędzy aniołem ze Źródła, a aniołami od Szatana. I przed tymi kilkunastoma aniołami z matrixa, pojawił się anioł ze Źródła. Anioł od Stwórcy mienił się ciepłym blaskiem, odczuwalną energią, nie tak jak aniołowie z matrixa – zimnym, neonowym blaskiem.  

Jak Mariusz zobaczył anioła ze Źródła, zerwał się na nogi i patrzył na niego z szeroko otwartymi oczami ze zdziwienia i chyba także z zachwytu. 

Ania jeszcze porozmawiała chwilę z Mariuszem i zostawiła go w tamtym miejscu z refleksją na temat różnicy pomiędzy energią Źródła a sztucznym światłem od aniołów Szatana.  

Mariusz jest jednym z nielicznych ezoteryków, którzy szukają Źródła i prawdy. Gdy stara się pomagać ludziom, robi to w dobrej wierze. Jednak niestety to co robi, to doprowadza do zawierania kontraktów przez aniołów matrixa z osobami, które szukają u niego pomocy. A ponieważ aniołowie z matrixa zajmują wysokie rangi w hierarchii Szatana, są w stanie przegonić większość bytów nawet z przedmiotów, bez potrzeby fizycznego ich usuwania.  

Jednak taki kontrakt oczywiście ma swoje konsekwencje. Dusze takich osób zostają przejęte przez inne byty, które działają w odmienny sposób.  


2 Komentarze

Marcin · 6 lutego, 2022 o 7:40 pm

Witam. Moje pytanie brzmi czym jest woda święcona, i czy i jaką posiada w sobie moc?

    Ania Mart · 4 czerwca, 2022 o 3:21 pm

    Przedmiotem rytualnym, gdzie byty przestrzegają swojego rytuału, więc mogą odgrywać pewne role, gdy ksiądz skropi święconą wodą np. dom, można na chwilę poczuć, że byt wychodzi. Jednak to robią, by ludzi oszukać, że jakas religia jest słuszna, że należy modlić się np. do pośredników itd. Wszystko to jest olbrzymia gra i manipulacja do której dochodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *